Naujienos

Druskininkai žada nustebinti svečius

Spausdinti
Narių vertinimas:  / 1
BlogiausiasGeriausias 


„Druskininkai yra kurortas, kuris traukia žmones paslaugų įvairove. Čia galima žaisti golfą, o kitąmet net vasarą bus galima slidinėti. Žmonės atvažiuoja sportuoti ir pailsėti sanatorijose. Norime, kad sportinis pokeris taptų dar viena veiklos alternatyva, nauja turizmo kryptimi“, - viziją dėstė K.Kavaliauskas.

 


Tuo tarpu pasiruošimas LSPT Druskininkų etapui vyksta „pilnu tempu“. Druskininkiečiai žada nustebinti svečius iš kitų miestų ir parodyti, kaip reikia daryti renginius.


„Mūsų devizas – nepalikite antrųjų pusių, vaikų, draugų – visi ras ką veikti. Kol žaisite pokerį, jūsų artimieji galės ilsėtis greta esančiame vandens parke. Viskas vyks vienoje vietoje – tiek turnyras, tiek pietūs, tiek nakvynė, tiek afterpartis. Atvažiavus penktadienį ir pastačius automobilį, jį prisiminsite tik sekmadienį popiet, - pasakojo DSPA prezidentas, - taip pat pasirūpinsime papildomais prizais išskirtinai pasirodžiusiems dalyviams. Druskininkai garsėja geru servisu ir po šio turnyro jūsų nuomonė tikrai nepasikeis“.


Po LSPT etapo Druskininkuose turėtų prasidėti ir regioniniai turnyrai. „Vasarą daugelis buvo stipriai užimti o nepilno stalo regioninių turnyrų rengti nenorėjome. Rudenį, kai sumažės darbų, pradėsime juos rengti reguliariai, o dabar tiesiog kartais susirenkame pažaisti neoficialiai. Niekur per daug neskubame, nes norime padaryti viską gerai“, - mintimis dalinosi K.Kavaliauskas.

 

Šaltinis: Pokernews.com

Apklausa:

Kas tokio yra POKERIS

Artistas - 10.7%
Sukčius - 8.9%
Žaidimas - 46.4%
Mama man nepasakojo - 12.5%
Politika nesidomiu - 21.4%

Viso balsavimų: 56
Apklausa jau baigėsi
Atnaujinti rezultatus