Naujienos

PokerStars.net Championship Druskininkai

Spausdinti
Narių vertinimas:  / 6
BlogiausiasGeriausias 

Dėmesio – turnyras yra NEMOKAMAS ir kviestinis, tad į jį patekti gali tik šie žmonės:

 

  1. kviestiniai svečiai, turintys naująją Druskininkai CityCard VIP pramogų kortelę. Daugiausiai informacijos apie CityCard VIP kortelę gausite telefonu – +370 685 07903 ir elektroniniu paštu – Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , o taip pat interneto puslapyje www.druskininkai-city.lt (puslapis kuriamas)
  2. laimėję CityCard UltraVIP korteles PokerStars.net interneto pokerio kambaryje
  3. laimėję nemokamus atrankinius turnyrus Vilniaus sportinio pokerio klube „Du karaliai“.


Nemokami atrankiniai turnyrai PokerStars.net kambaryje vyks kiekvieną ketvirtadienį nuo balandžio 14 dienos. Juos galės dalyvauti tik Lietuvos žaidėjai ir kiekviename nemokamame turnyre pirmąsias dvi vietas užėmę žaidėjai bus apdovanoti CityCard UltraVIP kortelėmis, kuriose dar ras 150 eurų asmenims išlaidoms ir taip pat Exclusive vakarienes Druskininkuose bei papildomas pramogas Druskininkų vandens parke.

Nemokami atrankinių turnyrų lyga „Dviejų Karalių“ klube prasidės nuo balandžio 16 ir vyks kiekvieną savaitę iki birželio vidurio. Net dvidešimt aukščiausią reitingą surinkusių žaidėjų bus apdovanoti CityCard VIP, CityCard Mini kortelėmis ir vietomis „PokerStars.net Druskininkai Summer Championship“ sportinio pokerio turnyre.   

Apklausa:

Kas tokio yra POKERIS

Artistas - 10.7%
Sukčius - 8.9%
Žaidimas - 46.4%
Mama man nepasakojo - 12.5%
Politika nesidomiu - 21.4%

Viso balsavimų: 56
Apklausa jau baigėsi
Atnaujinti rezultatus