Naujienos

Komandinių turnyrų finaliniame ture Druskininkuose - dar daugiau pramogų

Spausdinti
Narių vertinimas:  / 1
BlogiausiasGeriausias 

Pokerio turnyras ekranuose gyvai!

Jei nekils techninių kliūčių, viso savaitgalio metu „Grand Spa Lietuva“ vidiniuose ekranuose bus tiesiogiai rodomi vaizdai iš turnyro, tad savo ir draugų žaidimą galėsite stebėti itin patogiai. Nebijokite! Jūsų kortų oponentai ekranuose tikrai nepamatys!

Turnyre taip pat laukiama „Baltijos televizijos“ filmavimo grupė, kuri turėtų parengti reportažą apie sportinio pokerio šventę Dzūkijos kurorte.

Be abejo, nebus apsieita ir be tradicinio afterpartį. Vakarėlio informacija dar tikslinama, tačiau greičiausiai atsižvelgę į praėjusio renginio suteiktą patirtį, šeštadienio vakarą visi trauksime į klubą „SOHO“!

Apgyvendinimas

Kokybiškam poilsiui viešnagės pas mus metu, svečiams siūlome apgyvendinimo paslaugas prieš metus atsidariusiame trijų žvaigždučių viešbutyje „Lietuva“ kuris yra bendro Grand Spa Lietuva komplekso dalis.
Trijų žvaigždučių viešbutyje „Lietuva“ viso 174 skirtingo tipo kambariai: vienviečiai, dviviečiai, liukso klasės kambariai. Vienu metu viešbutyje galima apgyvendinti iki 360 svečių). Turnyro metu žaidėjams bus pasiūlytos šios apgyvendinimo kainos su PVM:

Dvivietis 2asm kambarys bus pasiūlytas specialia kaina – 120 Lt už naktį.
Pastaba: Užsisakius nakvynes iki lapkričio 14 d. kainuos 120 Lt, likus savaitei iki turnyro pradžios toks pats kambarys kainuos 159 Lt.

Į nakvynės kainą įeina: pusryčiai ("švediškas stalas") nuo 8:00 iki 11:00 val; baseinų ir pirčių kompleksas: 1 val. apsilankymo vandens parke; saugomas automobilių garažas; belaidžio interneto ryšys visame viešbutyje;

Atsižvelgdama į tai kad nakvynės išgryninta kaina žmogui apie 40 Lt, grubiai atskaičiavus maitinimą ir kitas įeinamas paslaugas, šį kartą DSPA nesiūlys kitų nakvynės variantų.

Maitinimas

Sveikatos ir poilsio centro „Grand SPA Lietuva“ svečiams siūlo išskirtinį europietiškų patiekalų meniu, puikų aptarnavimą ir jaukią aplinką.

Turnyro dalyvių pusryčiai jau įeina į nakvynės kainą. Dalyvių pietums turnyro metu bus pasiūlyta pasirinkti Buffet tipo (švediškas stalas; kaina asmeniui 15 Lt) maitinimą.

p.s. Ištaisę praėjusio turnyro metu įvykusiais mažais nesklandumais maitinimo metu, šį kartą tikimės, kad maitinimas praeis sklandžiai ir gardžiai.

Tiek informacijos kol kas. Visus dalyvius kviečiame nepasididžiuoti ir su savimi pasiimti maudymosi reikmenis bei puikią nuotaiką, kadangi jūsų laukia ypatingas finalinis stalas ir daug kitų siurprizų!

Apklausa:

Kas tokio yra POKERIS

Artistas - 10.7%
Sukčius - 8.9%
Žaidimas - 46.4%
Mama man nepasakojo - 12.5%
Politika nesidomiu - 21.4%

Viso balsavimų: 56
Apklausa jau baigėsi
Atnaujinti rezultatus