Naujienos

LSPF skelbia galutinį turnyrų tvarkaraštį iki metų galo

Spausdinti
Narių vertinimas:  / 0
BlogiausiasGeriausias 

Spalio 14 (ketvirtadienis)

18 val. – LSPF Galvų Medžioklės turnyras (nacionalinio reitingo taškai skaičiuosis pagal užimtas vietas IR pagal išmuštus priešininkus)

Spalio 15 (penktadienis)

17 val. – Pagrindinis turnyras 1A diena
19 val. - Antrųjų Pusių turnyras

Spalio 16 (šeštadienis)

10 val. - Pagrindinis turnyras 1A diena
17 val. – Pagrindinis turnyras 2 diena
22 val. – Čempionato dalyvių ir svečių vakarėlis

Spalio 17 (sekmadienis)

11 val. – Pagrindinis turnyras 3 diena
13 val. - LSPF Omaha turnyras (skaičiuojasi nacionalinio reitingo taškai)

Spalio 18 (pirmadienis)

18 val. – Pagrindinio turnyro finalinis stalas (numatomas televizinis įrašas)

Registracija į Galvų Medžioklės ir Pagrindinį turnyrus prasidės internetu jau šią savaitę, o registracija į Antrųjų Pusių ir Omaha turnyrus bus vykdoma vietoje. Taip pat šią savaitę pateiksime išsamią turnyrų struktūrą ir žaidžiamų lygių kiekius.

Pirmąjį lapkričio savaitgalį (6-7 dienomis) LSPF narius į savo svetingą miestą pakvies Šiaulių pokeristai – čia vyks LSPT Šiauliai etapas ir organizatoriai jau žada įspūdingą ir originalią vietą, kurioje vyks turnyras.

Po dviejų savaičių – lapkričio 20-21 dienomis – finišuos komandiniai turnyrai. Po vienareikšmiškos sėkmės paskutinis komandinis turnyrai patikėtas surengti Druskininkų sportinio pokerio asociacijai, tad visi susitinkame Druskininkuose.

Dėmesio – dabar svarbiausias pasikeitimas. Paskutinysis Lietuvos sportinio pokerio turo etapas – PokerStars.net taurė Vilnius – perkeliamas į gruodžio 11-12 dienas ir po jo paaiškės galutinė 2010 metų reitingo lyderių rikiuotė.

Ir prieš pat Kalėdas – gruodžio 18-19 dienomis – įvyks baigiamasis LSPF metų renginių – Naujametinis Kaukių Balius ir Gala turnyras. Šeštadienį LSPF narius ir jų antrąsias puses pakviesime sudalyvauti šventiniame Netikėtumų pokerio turnyre ir kaukių baliuje, o sekmadienį stebėsime, kai kaunasi Miestų rinktinės, turnyrų Čempionai ir taip pat didysis LSPF Superfinalas, kurio nugalėtojui atiteks pagrindinė metų dovana – kelionė į EPT turnyrą „Snowfest“ Austrijoje.

Apklausa:

Kas tokio yra POKERIS

Artistas - 10.7%
Sukčius - 8.9%
Žaidimas - 46.4%
Mama man nepasakojo - 12.5%
Politika nesidomiu - 21.4%

Viso balsavimų: 56
Apklausa jau baigėsi
Atnaujinti rezultatus